![](https://20add2918e.cbaul-cdnwnd.com/54002961f28641dbb171cea715533bdf/200006049-1540515407/50000016.jpg?ph=20add2918e)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α/Γ 2020 ΠΑΤΡΑ
2020-08-12 21:29Εκ μέρους του συλλόγου καί όλου του ΔΣ του ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΎ ΣΥΛΛΌΓΟΥ ΗΛΙΟΎΠΟΛΗΣ θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε κατά αρχάς τους αθλητές-τριες μας, αλλά και τους αφανείς ήρωες πού βρίσκονται πίσω από αυτά τα παιδιά και δεν είναι άλλοι από τους προπονητές τους. Τριαντος Σοφιανός (Λεουτσαρακου-Ριζου), Βογιατζάκης Κων/νος (Σπανουδακη-Μπερν-Λεβαντινος-Πιπεριδου), Πλατής Δημήτρης (Κεραμα-Κουτλη), Παπαδόπουλος Ευγένιος (Χατζηανδρέου), Βασιλικός Δημήτρης (Πασχάλη Μιχάλης). Φυσικά ευχαριστούμε και όλους τους χορηγούς που στηρίζουν την προσπάθεια των αθλητών μας.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΌΛΟΥΣ
—————